Spor
Sakaryalı bocceciler Avrupa’nın kapılarını araladı
![](https://teksozhaber.com/wp-content/uploads/2023/07/sakaryali-bocceciler-avrupanin-kapilarini-araladi-QfZQqCtJ-750x470.jpg)
SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Spor Kulübü sporcuları Faik Dursun Öztürk ve Caner Makara, 25-28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye BocceVolo Şampiyonası Yer Oyunları’nda gösterdikleri performansla göz doldurdu.
Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde gerçekleştirilen şampiyonada, Sakaryalı temsilciler takım olarak Geleneksel Çiftler kategorisinde Türkiye ikincisi oldu.
Antrenör/sporcu Faik Dursun Öztürk ve Caner Makara bu sonuçlarla birlikte Ekim ayında Bosna Hersek’te yapılacak Avrupa Şampiyonası seçmelerine katılmaya hak kazandı.