Spor
Potanın Tarzanları Görür’le yola devam
![](https://teksozhaber.com/wp-content/uploads/2023/06/potanin-tarzanlari-gorurle-yola-devam-qGmLbcra-750x470.jpg)
MANİSA (İGFA) – Potanın Tarzanları, iç transferde takım kaptanı Mustafa Baki Görür ile yeniden anlaştı. 2021-2022 sezonunda takıma katılan, Federasyon Kupası ve Türkiye Basketbol Ligi şampiyonluklarında büyük pay sahibi olan ve geçen sezon takım kaptanlığı yapan Mustafa Baki Görür yeni sezonda da yeşil-beyazlı formayı terletecek.
Kaptan Mustafa Baki Görür, yeni sezonda da yeşi-beyazlı kulübün çatısı altında oynayacağı için mutlu olduğunu ifade etti.